Ванда има рецепт за одличните игри на Мауро: Доколку загуби нема секс

Мауро Икарди игра во одлична форма сезонава во дресот на ПСЖ, но и кога беше дел од Интер, неговата сопруга Ванда Нара постојано е на насловните страници на магазините. Не е толку активна со изјавите колку што со провокативните фотографии кои ги објавува на социјалните мрежи.

View this post on Instagram

Prima di iniziare .. about last night

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

View this post on Instagram

Verano nos vemos pronto

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

Сезонава Мауро игра за ПСЖ и огра фантастично, на 17 натпревари за францускиот тим постигна 13 голови, а Ванда ја откри тајната за неговите фантастични игри.
– Мауро е максимален професионалец, нема секс пред натпревар туку само по него, но и тоа единствено доколку неговиот тим победи. Доколку загуби тој не сака ниту да ме погледне – открива Ванда.

View this post on Instagram

🖤

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

View this post on Instagram

About last night And today is #mybirthday

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

Таа е и сопруга и мајка на пет деца и менаџерка на својот сопруг, но никогаш не го крие своето тело и на радост на своите фанови на социјалните мрежи, таа постојано објавува провокативни и разголеми фотографии.

View this post on Instagram

I need summer

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

View this post on Instagram

Nuit 💤

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

– Мауро е седум години помлад од мене и поради знам да бидам несигурна. А сакам да бидам секси, па тоа да го покажам и јавно бидејќи се кријам зад ликот кој го направив на Инстаграм. Едноставно ја кријам несигурноста – вели Нара.

Прочитајте и...  Мурињо во елемент по лакрдијата со ВАР, легенда на Ливерпул бара негово укинување

Прочитај повеќе

Ла Лига: На теренот нема проблеми за Барселона, ја потопија „жолтата подморница“ (ВИДЕО)

Слободен печат

Серија А: Роналдо ја спаси „старата дама“ во Рим (ВИДЕО)

Слободен печат

Филмска приказна за ММА шампионот: Го малтретираа на училиште, а сега тој им се смее на Фејсбук

Слободен печат

РОЛАН ГАРОС: Финалистот од Рим му препушти само четири гема на Кецмановиќ

Слободен печат

Мурињо во елемент по лакрдијата со ВАР, легенда на Ливерпул бара негово укинување

Слободен печат

Елмас и Наполи ги уништија Пандев и Џенова (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Каква шлаканица за Пеп и „граѓаните“, Лестер им пукна петарда среде Манчестер

Слободен печат

Шоу на Суарез, два гола на дебито за Атлетико Мадрид (ВИДЕО)

Слободен печат

Европскиот шампион демолиран од Хофенхајм, прими четири парчиња (ВИДЕО)

Слободен печат

Идентични триумфи на скопските и тетовските „црвено-црни“

Слободен печат

МОТО ГП: Квартараро ја „покори“ Каталонија

Слободен печат

Лидс и Алиоски се фантастични во Премиер лигата, го зедоа скалпот и на Шефилд

Слободен печат