-2 C
Скопје

Tag : зодијак

Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Дневен хороскоп за 10 јануари недела: Уживајте во искуствата кои ќе ги доживеете денес!

Слободен печат
Овен Некој човек од околината ненадејно ќе ви стане сојузник. Ќе бидете изненадени од начинот на кој ќе ве штити и ќе се бори за вас. Здравјето...
Магазин Магазин слајдер Слајдер Хороскоп

Хороскоп за петок 1 јануари – Започнете ја новата година со насмевка на лицето!

Слободен печат
Погледнете што велат ѕвездите за првиот ден од годината… Овен Засега можете да очекувате мала пауза во работата, па посветете му се на одморањето бидејќи...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Дневен хороскоп за 12.12.2020: Водолиите ќе имаат проблем со финансиите, а Лавовите ќе имаат среќа во љубовта!

Слободен Печат
Овен Претежно само ја гледате илузијата пред вас и околу вас. Стекнувате впечаток дека луѓето ве лажат или дека кријат нешто од вас. Или вие...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Дневен хороскоп за 06.12.2020: Бујната имагинација на Биковите ќе ги доведе до потполно уживање, а Водолиите треба да го избегнуваат алкохолот

Слободен Печат
ОВЕН Не дозволувајте другите да манипулираат со вас. Дури и кога ви упатуваат комплименти, не заборавајте кои се критериумите на професионализмот. Пред вас е ден...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Дневен хороскоп за ден 05.12.2020: Овните ќе имаат среќа во љубовта, а Јарците ќе се соочат со реалноста!

Слободен Печат
Овен Полека запливувате во длабоките води на љубовта. Бидете љубезни и трпеливи колку и да ви се чини дека треба да реагирате или да се...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Ова се петте најнапорни знаци во Зодијакот!

Слободен Печат
Секој од нас има силни и слаби страни, а понекогаш може да биде досаден и заморен во општеството, но ако им се верува на астролозите,...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Што носи крајот на годината за секој знак: Бикот има причина за грижи, а Вагата конечно ќе здивне!

Слободен Печат
Девицата до крајот на годината ќе сфати дека треба да биде благодарна за сè што има во животот, Лавот ќе се фокусира на финансиите, а...
Магазин Магазин слајдер Слајдер Хороскоп

Хороскоп за 21 ноември, сабота – Позитивни промени во љубовта, внимавајте со кого соработувате не се сите искрени со вас!

Слободен печат
Овен Денес ќе се занимавате со интуитивни содржини, што ќе ги внесувате во љубовниот живот. Сите што работат во сенка, денес ќе добијат добар поттик....
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Дневен хороскоп за сабота, 14 ноември 2020: Скорпиите ќе склучат нов договор, а Девиците ќе водат борба со себе!

Слободен Печат
Овен Ноември ви носи мирен и убав период во емотивните односи. Зафатените ги очекуваат убави нешта во врската, без посебни турбуленции или проблеми. Вашата врска...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Хороскопски знаци кои најверојатно ќе ја прекинат врската после пандемијата!

Слободен Печат
Овие хороскопски знаци имаат најголеми шанси да раскинат откако ќе помине пандемијата од коронавирусот. Во време каде што има мерки поради целата вонредна ситуација, луѓето...