Tag : знаеле

Здравје Магазин

ДАЛИ СТЕ ЗНАЕЛЕ? Со плачење можете да ги решите ОВИЕ ПЕТ проблеми!

Слободен печат
Стрес Студија од 2014 година открила дека плачењето може да им помогне на луѓето да се опуштат во стресните периоди. Резултатите од плачењето не се...
Забава Магазин

Доколку не сте знаеле, вака се затвара гепек! (ВИДЕО)

Слободен печат
Сте се натовариле со кеси од пазарење, дете во раце, плус треба да извадите и количка од гепек и едноставно не ви останува слободна рака...
Еспресо Шоу биз

Мадона имала детство полно СТРАДАЊЕ и БОЛКА, а овие податоци не сте ги знаеле!

Слободен печат
Животот воопшто не ја штедел, но таа сепак се изборила и тргнала по правиот пат. Популарната пејачка денес ужива во славата ширум светот, а за...