6.8 C
Скопје

Tag : жолти картони

Спорт Фудбал

ВИДЕО: Скандалозен црвен картон за македонскиот репрезентативец Велковски!

Слободен печат
Денеска во 10 коло од најсилната хрватска лига составот на Риека загуби на гостувањето кај Шибеник со 2:0. Во 12 минута стрелец на водечкиот гол...