Tag : запознајте

Забава Магазин

Куче со веѓи! Запознајте го најнеобичниот миленик во светот (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат
Откако на улица на периферијата на рускиот град Братск во источен Сибир го собрале ова петмесечно кученце, волонтерите го сместиле во прифатилиште за напуштени животни....
Ви Препорачуваме Магазин Семејство

Како бебе го фрлиле во контејнер, а денес е милионер – Запознајте го Фреди Фигерс! (ВИДЕО)

Слободен печат
Името Фреди Фигерс е едно од оние кои овие денови најмногу се споменуваат на социјалните мрежи, а се поради фактот дека станува збор за човек...
Еспресо Мода Шоу биз

Запознајте се со Хеиди, манекенката на која и излезе градата во Кан (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат
Ова е моделот од Косово, Хеиди Луштаку, која веќе со години стои силно во светот на меѓународната мода и убавина. Таа кариерата како модел ја...