Tag : вредното

Забава Магазин

Уметник го изел 120 илјади долари вредното уметничко дело на колегата (ВИДЕО)

Слободен печат
Уметничката инсталација проценета на 120.000 американски долари, која се состоеше од банана залепена салотејп на ѕид, во саботата на изложбата „Art Basel Miami“ ја изеде...