• влезници

Шампионска треска: Милан доби дури 200.000 барања за билети

Серија А влезе во пеколна завршница и прашањето за италијанскиот шампион ќе се решава во последните две кола. Милан е во одлична позиција бидејќи има 80 бода, два повеќе од Интер и ги држи сите конци на судбината во свои раце. До крајот на сезоната Милан треба да игра натпревари со Аталанта и Сасуоло, а …

Шампионска треска: Милан доби дури 200.000 барања за билети Read More »