• удинезе

ВИДЕО: Наполи и Елмас го растурија Удинезе

Екипата на Наполи продолжува со одличните игри на стартот од новата сезона во Серија А и во четвртото коло ја оствари и четвртата победа и се лидери на табелата. Последна жртва на Наполи и Елиф Елмас е екипата на Удинезе која е совладана со убедливи 0:4. Гол серијата, наполитанците ја отворија во 24 минута преку …

ВИДЕО: Наполи и Елмас го растурија Удинезе Read More »