• stranger things

Ѕвездата на „Stranger Things“ не се откажа од сонот: Немавме пари ни за гориво, поминавме тешки моменти, мислев дека тоа е мојот крај

Една од најпопуларните млади актерки на денешницата, која се прослави со серијата „Stranger Things“, 16-годишната Мили Боби Браун ги опишува своите скромни почетоци пред да стане светски позната ѕвезда. Британската актерка Мили беше гостинка во шоуто на „BBC“ каде откри дека нејзиниот татко Роберт ја возел на аудиции за глума низ целиот Лос Анџелес но …

Ѕвездата на „Stranger Things“ не се откажа од сонот: Немавме пари ни за гориво, поминавме тешки моменти, мислев дека тоа е мојот крај Read More »