28.8 C
Скопје

Tag : Стефан Живоиновиќ

Магазин Магазин слајдер Сцена

Најстариот син на Лепа Брена го соопшти неговото повлекување од јавната сцена!

Слободен Печат
Најстариот син на една од најголемите музички ѕвезди на Балканот Лепа Брена, Стефан Живојиновиќ, вчера најави дека се повлекува од јавната сцена. Тој во едно...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Погледнете само дел од возниот парк на Лепа Брена и нејзиното семејство (ФОТО)

Васко Спасоски
Пејачката Лепа Брена и нејзиниот сопруг Боба Живоиновиќ поседуваат вистински возни парк, а во еден ден дури четири различни автомобили излегоа од дворот на нивната...