Tag : стап

Хроника

На дожд со стапови се обидоа да си ги одмерат силите (ВИДЕО)

Слободен печат
Попладнево, на дождот, во Облешево мештаните со стапови се обидоа да решат извесни недоразбирања и кавги со продавачите на зеленчук кои од своите камиони секојдневно...
Жена Забава Магазин Магазин слајдер

ПРЕПОРАКИ ОД ИЗОЛАЦИЈА: Тренинг со стап, со Елена Мирческа (ВИДЕО)

Ј.К.Д
Денешниот избор на вежби од изолација е целосен функционален тренинг со стап. – Единствената алатка која што ни треба е нешто кое сите го имаме...