Tag : силувал

Жена Магазин Магазин слајдер Слајдер Филм и ТВ

Од пеколот до врвот во Холивуд: Татко ѝ ја претставувал како сопруга, а кога не била послушна, брутално ја тепал и ја силувал (ФОТО)

Слободен печат
Холивуд и денес е немилосрдно место, а дури во 21 век отворени се некои болни теми за жените кои во тој суров свет се обидуваат...
Вести Слајдер

Доживотен затвор за студент кој силувал мажи

Триесет и шестгодишниот Рајнхард Синага, индонезиски студент кој се школувал во Манчестер, Велика Британија денеска од тамошниот суд е осуден на доживотен затвор. Тој е...
Магазин

Украинец на човекот кој му ја силувал жената му се осветил на БРУТАЛЕН НАЧИН

Слободен печат
Маж од Украина му го отсекол пенисот на човекот кој му ја силувал жената недалеку од нивниот дом во Украина. Сето ова се случило минатиот...
Жена Магазин

ВОДИТЕЛКАТА за првпат го покажа лицето откако поранешниот дечко ја СИЛУВАЛ, ПРЕТЕПАЛ И ПОЛИЛ СО КИСЕЛИНА (ФОТО)

Слободен печат
Британската водителка и манекенка Кети Пепер (35) во 2008 година доживеа стравичен настан, кога нејзиниот дечко ја претепал, силувал и ја полил со киселина преку...
Вести Свет

20 години затвор за сестрите кои го убија таткото монструм (ФОТО)

Слободен печат
Руските тинејџерки, Кристина (19), Ангелина (18) и Марија (17) Качатуријан минатиот јули го признаа убиството на 57-годишниот татко Михаило, а година подоцна, случајот и понатаму...
Вести Свет

Колумнистка на магазинот „Ел” тврди дека Трамп ја силувал

МИА Агенција
Колумнистката на магазинот „Ел”, Елизабет Џин Керол тврди дека  американски претседател Доналд Трамп сексуално ја нападнал во соблекувална во стоковна куќа на Менхетен во средината...