Tag : шамар

Вести Ви Препорачуваме Свет

НЕПРИЈАТНОСТИ ЗА ЈОХАНЕС ХАН ВО ВИЕНА: Велосипедист налетал на него, па сакал и да го шамара!

Слободен печат
Европскиот комесар за проширување Јоханес Хан имал непријатно искуство во Виена каде еден велосипедист прво налетал на него, а потоа му се заканил дека ќе...
Вести Регион

ХАОС ВО ГИМНАЗИЈА: Ученици се побуниле за оценки, професорот ги шамарал!

Слободен печат
До инцидентот во Седмата белградска гимназија дошло по жолчна расправа на учениците од втора година и професорот по физика З.О. заради резултати од писмена, дознава...