• сандра булок

Сандра Булок си купи дури три нови вили за 16,5 милиони долари

Американската актерка и продуцентка Сандра Булок неодамна потроши 16,5 милиони долари на три недвижнини во Малибу и во Беверли Хилс во Калифорнија. Имено една од недвижнините се наоѓа на рид, додека другите две се во првиот ред до океанот. Сандра најпрво го купила луксузниот дом во престижниот дел на Малибу за 8,5 милиони долари, каде …

Сандра Булок си купи дури три нови вили за 16,5 милиони долари Read More »