3.4 C
Скопје

Tag : Роуан Аткинсон

Магазин Магазин слајдер Сцена Филм и ТВ

ФОТО: Господин Бин ги обвини „Пријатели“ дека се плагијатори

Слободен печат
Роуан Аткинсон, славниот англиски комичар и актер кој се прослави преку улогата на Господин Бин, ја обвини екипата на култната серија „Пријатели“ дека му го...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Роуан Аткинсон за улогата на „Гoсподин Бин“: Не уживам многу кога го играм

Слободен Печат
Актерот Роуан Аткинсон призна дека не уживал во улогата на „Господин Бин“ и како што вели тој линк го исцрпил. 65-годишниот актер познат по култната...