Tag : ролетни

Магазин Магазин слајдер Семејство

Сите ги спуштаме ролетните кога ќе блесне сонцето: После ова повеќе нема ни да помислите да ја затемните собата

Слободен печат
Сонцето е многу корисно и тоа не само поради витаминот Д, туку и ги убива бактериите во собата. Истражувачите од Универзитетот во Орегон во три...
Вести Регион

ХОРОР ВО СРБИЈА: Го избодел својот сосед поради кавга за ролетна

Слободен печат
Кавга поради ролетни довела до убиство, откако 41-годишен маж бил уапсен поради сомнение дека го убил својот 62-годишен сосед ноќта помеѓу неделата и понеделникот. Тој...