Tag : роберт де ниро

Магазин Магазин слајдер Сцена

Шерон Стоун: Роберт Де Ниро најдобро се бакнува! (ВИДЕО)

Слободен печат
Шерон Стоун гостувајки во една емисија одговараше на прашањата поставени од гледачите, а едно од нив гласеше: Кој актер најдобро се бакнува? Се чини дека...
Магазин Магазин слајдер Филм и ТВ

Роберт Де Ниро е ѕвездата на новата урнебесна комедија – Погледнете го трејлерот (ВИДЕО)

Слободен печат
Познатиот актер Роберт Де Ниро неодамна наполни 77 години, но се уште тој е многу активен во Холивуд. Минатата година го видовме во многу успешните...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Мики Рурк повторно го навреди Роберт Де Ниро: Ти си еден голем плачко и не ми е гајле доколку те посрамотам!

Слободен Печат
Мики Рурк го нарече Роберт Де Ниро голем плачко и го предупреди дека ќе го посрамоти. 67-годишниот актер се огласи на Инстаграм и ја оживеа...
Магазин Магазин слајдер Филм и ТВ

Роберт Де Ниро и Леонардо Дикаприо нудат улога во филм на Скорсезе за оние кои ќе донираат! (ВИДЕО)

Еспресо
Холивудските ѕвезди Роберт Де Ниро (76) и Леонарди Дикаприо (45) го промовираат предизвикот наречен „All In Challenge“, а се повеќе познати личности се преклузуваат во...
Забава Магазин

Здраво, Роберт Де Ниро сака нешто да ви каже! (ВИДЕО)

Слободен печат
Славниот актер Роберт Де Ниро реши да се огласи по повод непредвидливата ситуација која го погоди целиот свет. Тој апелираше сите луѓе во светот да...
Еспресо Филм и ТВ Шоу биз

Роберт де Ниро ќе прими награда за животно дело!

Слободен Печат
Актерот Роберт де Ниро се смета за еден од најдобрите во неговата генерација. Добитникот на Оскар и многу други награди, ќе прими награда за животно...
Еспресо Шоу биз

УШТЕ ЕДЕН ВО НИЗА! Легендарниот Роберт Де Ниро обвинет за злоставување!

Слободен печат
Чејс Робинсон, поранешната асистентка на Роберт Де Ниро, го обвини актерот за „сексуална дискриминација, непријателско работно опкружување и вознемирување“, а како отштета бара 12 милиони...
Вести Свет

Роберт Де Ниро потвторно ЖЕСТОКО го критикуваше Трамп, потоа почна да ПЦУЕ: „Тој не би смеел да биде претседател“

Слободен печат
Холивудската ѕвезда Роберт Де Ниро повторно жестоко го критикуваше актуелниот преседател на Соединетите Американски Држави, Доналд Трамп и во емисијата “Reliable Sources” на Си-Ен-Ен наведе...
Еспресо Шоу биз

Роберт де Ниро заедно со неговиот син ќе гради филмско студио (ФОТО)

Слободен печат
Американскиот актер Роберт де Ниро (75) со неговиот син Рафаел (43) и неколку други инвеститори купиле земјиште во Квинс во Њујорк, каде што треба да...
Еспресо Шоу биз

Тетовчанецот по Морган Фриман, сега во ист филм со Роберт де Ниро (ФOTO)

Слободен печат
Пред неколку месеци се појави во холивудски филм со Морган Фриман и Џон Траволта, сега најавува друг многу битен проект. Станува збор за актерот од...