• рики мартин

ВИДЕО: Рики Мартин ја откри својата дневна рутина за нега на кожа и ментално здравје

Рики Мартин неодамна откри за „Vogue“ која е неговата дневна рутина за нега на кожа. 49-годишниот крал на латинската поп музика вели дека денот го започнува со микс од лимон, мед, црвен кромид и лук за зајакнување на имунинтетот и сака да ужива во малку тишина. „Долги години… бев толку преоптоварен со она што се …

ВИДЕО: Рики Мартин ја откри својата дневна рутина за нега на кожа и ментално здравје Read More »