Tag : редакција

Вести Ви Препорачуваме Свет

Скандал во училиште, ПРОФЕСОР ДОПИРАЛ УЧЕНИЧКА! Учениците снимале, а реакцијата на родителите е поразителна (ВИДЕО)

Слободен печат
Професорот по историја Тревис Холанд во средното училиште во американската сојузна држава Тенеси, е суспендиран откако е објавено видео на кое се гледа како на...
Вести Свет

Цела редакција на руски „Комерсант“ си поднесе оставка: Еве која е причината!

МИА Агенција
Уредникот и десет новинари на рускиот дневен весник „Комерсант“ соопштија дека поднесуваат оставки поради отпуштања на двајца колеги поради напис за можни промени на позициите...