• Признание

ФОТО | Хајди Клум во светкав фустан краде воздишки: Ги осигурав нозете, едната чини повеќе од другата

Славната германска манекенка Хајди Клум моментално работи на снимање во Лос Анџелес, каде папараците ја „уловиле“ во краток светкав фустан кој ги открил нејзините импресивно затегнати и долги нозе. Имено, таа имаше соработка со раперот Снуп Дог со кого имаат заеднички дует во кој се појавува во секси издание, во сличен сјаен фустан како оној …

ФОТО | Хајди Клум во светкав фустан краде воздишки: Ги осигурав нозете, едната чини повеќе од другата Read More »