Tag : последна

Кошарка Спорт

Грмеше, се лудуваше: Црвена Звезда до јубилејна 20 титула! (ВИДЕО)

Слободен печат
Во финалниот плеј-оф од најсилното српско кошаркарско првенство составот на Црвена Звезда славеше во салата „Пионир“ со резултат 76:75. Американецот Берон со кош во последната...