-1 C
Скопје

Tag : пенис

Вести Магазин Свет Семејство Филм и ТВ

ВИДЕО: Маж со „џиновски пенис“ е новиот детски јунак на данската национална телевизија, критичарите со поделени ставови

В.Т.
Џон Дилерманд има „извонреден пенис“ Всушност, неговиот пенис е толку извонреден што може да изведува операции за спасување, да крева знаме, па дури и да...
Вести Регион Слајдер

СКАНДАЛ во училиште во Србија: Наставник испратил вулгарна фотографија

Слободен печат
Наставникот Ненад Н. (50) од место во близина на Ќуприја, Србија, покрај домашните задачи на учениците и родителите на Вибер им испратил и вулгарна фотографија....
Жена Магазин Магазин слајдер

И жените не се искрени во сексот: Ова се петте најчести лаги што ги кажуваат!

Васко Спасоски
Експертот за секс, Надија Бокоди, вели дека никогаш не запознала жена која не кажала барем една од најчестите лаги во кревет – само за да...
Еспресо Шоу биз

Џејсон Деруло „удри“ по жените зошто Инстаграм му ја избриша фотката на која го покажува „ѕверот“! (ФОТО)

Слободен печат
Откако Инстаграм му ја избриша фотографијата на која неговиот пенис беше исцртана во боксерките, Џејсон Деруло (30) удри по жените – поради дискриминација. Одлуката на...
Еспресо Шоу биз

Раперката го истетовира името на сопругот зошто имал голем пен*с (ФОТО)

Слободен печат
Раперката Карди Би го истетовира името на својот сопруг, раперот Офсет и тоа верувале или не, во чест на неговата гордост. Пејачката е позната по...
Здравје Магазин

Маж преживеал 36 часа агонија поради ерекција: „Мислев дека ќе ми отпадне пенисот“

Васко Спасоски
Романтично патување во Париз со саканата се претворило во пеколен викенд за 41 годишен Британец. По само неколку часа откако се сместил со партнерката во...
Еспресо Секс

ВНИМАВАЈТЕ: Оваа секс-поза е најопасна за машката „гордост“

Слободен печат
На сите ни е познат фактот дека може да се случи незгода при секс и да дојде до фрактура на машкиот полов орган. Ова всушност...