6.8 C
Скопје

Tag : опра винфри

Ви Препорачуваме Магазин Магазин слајдер Сцена

ВИДЕО: Опра Винфри проговори за злоставувањето што го доживеала во младоста

Слободен Печат
Водителката Опра Винфри, која се врати во центарот на вниманието на јавноста во март, по интервјуто со Меган Маркл и принцот Хари, беше гостин во...
Живот Магазин Магазин слајдер

Опра Винфри првпат за интервјуто со Меган и Хари: Кога го рекоа тоа, морав да го прекинам снимањето!

Слободен печат
Славната водителка Опра Винфри  (67) првпат јавно проговори за интервјуто кое го направи со принцот Хари и Меган Маркл, за кое и понатаму се зборува....
Магазин Магазин слајдер Сцена

Принцот Филип сè уште не знае за интервјуто за кое зборува целиот свет

Слободен печат
Кралското семејство го заштити принцот Филип, кој неодамна беше опериран, без да му кажат за интервјуто што неговиот внук, принцот Хари и Меган Маркл и...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Меган Маркл и принцот Хари изјавија дека се венчале три дена пред официјалната церемонија: Венчалниот лист покажува нешто сосема друго

Слободен печат
По изјавата на Меган Маркл и принцот Хари дека се венчале три дена пред официјалната церемонија објавен е венчалниот лист кој кажува спротивно. Една од...
Магазин Магазин слајдер Сцена

По интервјуто со Меган, фановите ја молат Опра да разговара со Бритни Спирс

Слободен Печат
По интервјуто со Меган и Хари кое го следеа повеќе од 49,1 милиони гледачи, обожавателите почнаа да ѝ пишуваат на легендарната водителка Опра Винфри да...
Вести Ви Препорачуваме Свет

ВИДЕО | Андоновиќ: Интервјуто на Маркл и Хари кај Опра – Привлекување на публицитет или одмазда кон кралското семејство?

Слободен печат
Не стивнувнуваат реакциите и дебатите околу завчерашното интервју на Меган Маркл и принцот Хари откако го напуштија британското кралско семејство, одлучија да ја раскажат својата...
Магазин Магазин слајдер Сцена

ВИДЕО: Таткото на Меган Маркл застана во одбрана на кралското семејство

Слободен Печат
Таткото на Меган Маркл, Томас, со кој поранешната војвотка од Сасекс веќе подолго време не е во добри односи, денес ги демантираше тврдењата на неговата...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Опра Винфри ја даде својата прва изјава по интервјуто: И зад камера извлекла важни информации од принцот Хари

Слободен Печат
Меган Маркл и принцот Хари откако го напуштија британското кралско семејство, одлучија да ја раскажат својата страна од приказната, а како соговорник ја одбраа светски...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Меган Маркл: По венчавката ми го зедоа пасошот, возачката дозвола, клучевите…

Слободен Печат
Меган Маркл синоќа изнесе многу шокантни тврдења за нејзиниот живот во британското кралско семејство во интервјуто со Опра Винфри. Поранешната војвотка од Сасекс изјави дека...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Познатите личности јавно ја поддржаа Меган Маркл по интервјуто: Со тебе сме!

Слободен печат
Бројни холивудски sвезди застанаа во одбрана на Меган Маркл и принцот Хари, по синоќешното интервју што го дадоа во разговор со Опра Винфри. Актерката Габриела...