4 C
Скопје

Tag : оливера

Магазин Магазин слајдер Сцена

ВИДЕО: Оливера се огласи на Инстаграм, првпат по смртта на Балашевиќ

Слободен печат
По смртта на нејзиниот сопруг, Оливера Балашевиќ се немаше огласено во јавноста, а сега за првпат сподели објава на својот Инстаграм профил. Оливера Балашевиќ, сопругата...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Имаше супер кариера во Македонија, но се пресели во Америка и сега снима пренкови кои имаат милиони прегледи! (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Сигурно повеќето од вас се сеќаваат на пејачката Оливера Ѓоргоска која пред неколку години ја напушти Македонија и се пресели во Америка за да продолжи...
Вести Македонија Слајдер Утрински Брифинг

УБ: Скопје за почетници, добро упатени и понављачи

Слободен печат
Ѓорѓе Јовановиќ објави стрип за Скопје во новогодишниот број на Слободен печат Стрипот насловен „Скопје за почетници, добро упатени и понављачи”, кој излезе како додаток...
Еспресо Шоу биз

Девојчето кое остана исто: На Оливера Балашевиќ годините не ѝ можат ништо (ФОТО)

Слободен печат
Сопругата на Ѓорѓе Балашевиќ, Оливера Балашевиќ, во април наполнила 60 години, но изгледа како годините да не ѝ можат ништо. Пред извесно време таа отвори...