18.8 C
Скопје

Tag : обожава

Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО | Манекенка која не се грижи за килограмите и има голема самодоверба: Криси Тајген обожава да го покажува своето тело!

Слободен печат
Манекенката никогаш не се грижела за тоа како ќе ја  „уловат“ папараците за време на нејзиниот деловен ангажман или на прошетките по улица. Таа често...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Кралицата денес ја обожава Кејт, а порано за неа зборуваше дека е мрзлива – Поради тоа Вилијам и дал интересен прекар!

Слободен печат
Сопругата на принцот Вилијам, Кејт Мидлтон (38) ужива големо почитување од јавноста и останатите членови од кралското семејство, а големи симпатии има и кај кралицата...
Еспресо Шоу биз

ОБОЖУВА ДА СЕ СОБЛЕКУВА: Жешката Русинка без милост ги провоцира мажите (ФОТО)

Слободен печат
Руската шампионка во карлинг Ана Сидорова е позната по фантастичните резултати на мразот, но не само по тоа… Оваа 28-годишна бринета зад себе има девет...
Забава Магазин

Досадно е да се пие вода од чинија, подобро е од прскалка! (ВИДЕО)

Слободен печат
Поентата е само добра забава… Луј е куче од расата питбул кое е пронајдено на улица. Тој долго го криел своето вистинско лице од новите...
Забава Магазин

Србин во Америка прави палачинка „Југословенка“, ја обожава дури и пејачот на Металика! (ВИДЕО)

Слободен печат
Владан од Крагуевац по доаѓањето во Чикаго отворил ресторан со балканска кујна, а во него се прави најдобрата палачинка во Америка – „Југословенка“. „Кога ја...
Еспресо Секс

Секс поза која им е омилена на 93% од мажите

Слободен печат
Која е таа поза која на мажите им дава фантастичен поглед и слободен пристап до сите врели точки на женското тело? Веќе можете да претпоставите,...