Tag : неверството

Еспресо Секс

Познатата терапевтка советува: Во овој случај НЕВЕРСТВОТО подобро да го СОКРИЕТЕ!

Слободен печат
Докторката Рут Вестхајмер е успешна секс терапевтка која од 1981 година, меѓу останатото, ја води и емисијата „Sexually Speaking“. Во новото интервју за Инсајдер откри...
Еспресо Секс

Три работи кои ќе се променат во врската по неверството

Слободен печат
Без разлика колку сте вљубени, ако еден од вас го изневери другиот, доколку се уште останете заедно, врската ќе помине низ некои промени. Луѓето најчесто...
Ви Препорачуваме Еспресо Шоу биз

Нејзиниот љубоморен испад стана ВИРАЛЕН ХИТ: БИЈОНСЕ му го прости неверството, но не му го заборави (ВИДЕО)

Слободен печат
За проблемите од својата брачна криза и двајцатаа пееја и јавно признаа што се случило. Бијонсе и нејзиниот сопруг Џеј Зи се појавија на еден...