најпопуларната Archives - Слободен печат

Tag : најпопуларната

Магазин Технологија

Тужба против најпопуларната игра Фортнајт: Создава зависност како кокаин!

Слободен печат
Родители на две момчиња од 10 и 15 години одлучиле да ја тужат најпопуларната игра Фортнајт поради фактот дека создава зависност. Адвокатската канцеларија „Calex Legal“...
Еспресо Шоу биз

Актерката на најпопуларната серија ги објави фотографиите од венчавката (ФОТО)

Слободен печат
Актерскиот пар Софи Тарнер и Џо Џонас објавија на Инстаграм фотографии од нивната втора  венчавка која се одржа во Франција. Актерката од една од најпопуларните...