• мртов

Син на српска политичарка пронајден мртов во Белград

Ј.И.(25), син на српската политичарка Санда Рашковиќ Ивиќ, утрово е пронајден мртов во Белград. Според првите информации тој бил пронајден на тротоарот пред зградата во која живеел во центарот на Белград, пишува српски Курир. Ј.И. студирал на Факултетот за филозофија.