• мис

ФОТО | „Има 50.000 луѓе на стадионот, но камерата се фокусира на мене“: Мис ЕУРО се врати на првенството за дупла круна

Полската репрезентација претпладнево го одигра првиот натпревар на Европското првенство против Словачка, а повеќе од сигурно е дека ниту на претстојните натпревари нема да има недостаток на поддршка бидејќи популарната Марта Барцок претпладнево беше забележана на стадионот во Санкт Петербург.   View this post on Instagram   A post shared by Barczok Marta (@martabarczok.official) Вечерва …

ФОТО | „Има 50.000 луѓе на стадионот, но камерата се фокусира на мене“: Мис ЕУРО се врати на првенството за дупла круна Read More »