-2 C
Скопје

Tag : масерати

Кошарка Спорт

„Вози-рога“, српската кошаркарска легенда со своето Масерати возел двојно побрзо од дозволеното

Слободен печат
Еден од најдобрите српски кошаркари во последните 30-тина години, Дејан Бодирога е фатен како со своето Масерати возел со брзина од 174 километри на час...