Tag : Марија Андоновска

Некатегоризирано

Сестра ѝ го „фати“, Карачиќ, а таа Германецот Дисингер! (ФОТО)

Слободен печат
Една од најубавите Македонки, манекенката Марија Андоновска е во љубовна врска со ракометарот на РК Вардар, Кристијан Десингер.   View this post on Instagram  ...