18.8 C
Скопје

Tag : лиса кудроу

Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО: Sвездата од „Пријатели” го покажа својот 23-годишен син единец

Слободен печат
Лиса Кудроу својот приватен живот го чува далеку од очите на јавноста. Сепак, по повод 23-от роденден на нејзиниот син единец, таа направи исклучок. Добитничката...
Магазин Магазин слајдер Сцена Филм и ТВ

Лиса Кудроу снимила нови сцени за специјалната епизода од „Пријатели“

Слободен печат
Снимањето на специјалното издание од хит ситкомот „Пријатели“, кое го очекуваме уште од минатата година, конечно започнало, така барем вели Лиса Кудроу. Таа гостуваше во...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Лиса Кудроу ја изненади јавноста: Немам гледано ниту една епизода од „Пријатели“ (ВИДЕО)

Слободен Печат
За време на видео-интервјуто со колешката Џенифер Анистон, актерката Лиса Кудроу откри шокантен факт, а тоа е дека никогаш не ја гледала култната тв-серија „Пријатели“....