• лидија поповиќ

ФОТО | Која е „српската Џеј Ло“ со која Новак Ѓоковиќ беше пред Јелена? Од ноќ заработува 30.000 евра

Ако мислевте дека само Јелена Ѓоковиќ знае да го освои срцето на Новак, сте се излажале. Најдобриот тенисер на светот пред својата сегашна сопруга беше во љубовна врска со многу атрактивна девојка по име Лидија. А, еве која е таа. Светскиот тениски ас Новак Ѓоковиќ, кој деновиве поминува низ вистинска драма во Австралија, во 2014 …

ФОТО | Која е „српската Џеј Ло“ со која Новак Ѓоковиќ беше пред Јелена? Од ноќ заработува 30.000 евра Read More »