• летен одмор

ФОТО+ВИДЕО | Сара Мејс ужива со семејството на егзотичен одмор во Египет: Денешниов ден ми беше еден од најубавите во животов мој

Нашата пејачка Сара Мејс деновиве ужива во убавините на Хургада, Египет заедно со својот сопруг, водителот Димитар Атанасовски и нивната ќерка Илина.   View this post on Instagram   A post shared by Dimitar Atanasovski (@dimitaratanasovski_) Славниот македонски пар активно споделува моменти од својот летен одмор. Димитар и Сара на социјалната мрежа „Инстаграм“, со своите …

ФОТО+ВИДЕО | Сара Мејс ужива со семејството на егзотичен одмор во Египет: Денешниов ден ми беше еден од најубавите во животов мој Read More »