11 C
Скопје

Tag : кристи

Спорт Фудбал

ВИДЕО: Роналдо и Јувентус не се откажуваат од титулата

Слободен печат
Фудбалерите на Јувентус со 3:0 го совладаа Кротоне во последниот натпревар од 23. коло во Серија А и ја продолжија трката да фатат приклучок лидерот...
Еспресо Жена Магазин Шоу биз

Дама која му пркоси на времето: 65-годишната манекенка изгледа ТОЛКУ ДОБРО во бикини, ја прашуваат ДАЛИ Е ОД ОВАА ПЛАНЕТА

Слободен печат
Воопшто не не чуди фактот дека таа се уште се наоѓа на листата со најубавите жени во светот, иако има 65 години, оваа манекенка изгледа...