Tag : кристали

Жена Магазин Некатегоризирано

Чистење на накит, прочитајте ги овие корисни совети од стручњаци

Слободен печат
За накитот да изгледа убаво, онака како што сте го купиле, потребно е редовно да го чистите. Тоа воглавно се прави со блага сапуница и...
Вести Жена Магазин Свет

Наместо солзи – КРИСТАЛИ: Лекарите зачудени, не знаат што е причината (ВИДЕО)

Слободен печат
Една жена од Ерменија буквално лее кристали наместо солзи, па не чуди што и докторите се изнанадени со оваа состојба и никој сè уште не...
Еспресо Шоу биз

Голата Марија покриена со 4.500 кристали (ФОТО)

Слободен печат
Бугарската поп-дива знае дефинитивно како да предизвика и да привлече внимание. Неодамна таа сподели неколку еротски фотографии, направени од фотографот Георги Малев, на кои таа...