Tag : кошаркарка

Останатo Спорт

Оваа Србинка е најубавата кошаркарка во светот! (ФОТО)

Слободен печат
Вистински доказ за убавината и уникатниот стил на Тодоровиќ е и фактот дека во 2016 година, српската убавица беше прогласена за Мис универзум во Австралија....
Еспресо Останатo Спорт Шоу биз

Згодната италијанската кошаркарка: Кога не игра, позира гола (ФОТО)

Слободен печат
Една од најзгодните кошаркарки на светот, Италијанката Валентина Вињали кога не игра, сака да позира целосно гола. Во слободното време на социјалните мрежи објавува провокативни...
Еспресо Шоу биз

Протекоа 23 порно фотки од американската кошаркарка: Провокативни селфиња, но и секс сцени објавени на интернет (ФОТО 18+)

Анита Митровска
Минатата година ја освои титулата на WNBA со Сиетел, а оваа 2019 година кошаркарката Алиша Кларк ќе ја памети по тоа што на интернет се...