• кортни кокс

Актерката од „Пријатели“ со паранормално искуство: Ја продадов куќата, во неа имаше дух!

Холивудската актерка позната по улогата на Моника во „Пријатели“, Кортни Кокс немала среќа со последната куќа. Таа раскажа за необично и страшно искуство во врска со нејзината последна куќа во Лос Анџелес, која мораше да ја продаде. Актерката гостуваше во шоуто на Џими Кимел за да го промовира својот нов филм, хорор-комедијата „Shining Vale“. Кимел …

Актерката од „Пријатели“ со паранормално искуство: Ја продадов куќата, во неа имаше дух! Read More »