дома Тагови комора на извршители

Таг: комора на извршители

Актуелно

Јане Ченто: Ми нудеа да работам во УБК, но одбив

Матеј Додевски, обвинет за настаните од 27 април во Собранието, денеска, пред судискиот совет со кој претседава судијката Добрила Кацарска, нагласи дека не сторил...