-1 C
Скопје

Tag : ким катрал

Магазин Магазин слајдер Сцена Филм и ТВ

Кери откри зошто ја нема Саманта во новата сезона на „Сексот и градот“

Слободен печат
Најавата дека серијата „Сексот и градот“ се враќа со уште една сезона предизвика возбуда меѓу обожавателите, но и разочара многумина бидејќи во новите епизоди нема...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Дали серијата „Сексот и градот“ е виновна? Ким Катрал открива зошто решила да нема деца

Слободен печат
Познатата Ким Катрал неодамна откри дека донела одлука да нема деца кога имала 41 година, токму кога глумела во серијата „Сексот и градот“. Канаѓанката, родена...
Забава Магазин Магазин слајдер Сцена

Ѕирнете во скапоцениот дом на Ким Катрал – Ако имате 3,25 милиони долари тој може да биде ваш (ФОТО)

Слободен печат
Ѕвездата на серијата „Сексот и градот“, Ким Катрал реши да ја продаде својата куќа. Цената на целиот имот изнесува 3,25 милиони долари. Имотот се наоѓа...