• карли клос

ВИДЕО | Вкусни палачинки од само три состојки според рецептот на Карли Клос: Совршени избор кога доцна во ноќта ќе посакате нешто слатко

Веруваме дека веќе сте ја пробале стандардна варијанта за подготовка на палачинки со основните состојки: јајца, брашно, млеко, вода, шеќер, масло. Доколку сакате да пробате нов рецепт погледнете го видеото на познатата манекенка Карли Клос која ќе ве инспирира да подготвите вкусни и здрави палачинки за чија подготовката користи само три состојки. Не верувате во …

ВИДЕО | Вкусни палачинки од само три состојки според рецептот на Карли Клос: Совршени избор кога доцна во ноќта ќе посакате нешто слатко Read More »