• каменица

Момче прободено при расправија во викендица во каменичко

Дваесет и седумгодишно момче од Македонска Каменица е прободено во викенд куќа во Поточко маало во Македонска Каменица. Настанот кој е потврден од полициските служби се случил околу 4 часот изутрината, од каде велат дека причина за немилиот настан е расправија помеѓу повеќе лица. Од полицијата информираа дека на 31 јули околу 4 часот во …

Момче прободено при расправија во викендица во каменичко Read More »