• калиопи

ФОТО | Калиопи наполни 56 години: Благодарна сум на сѐ и не би сменила ништо

Македонската поп-дива Калиопи Букле денеска го прославува својот 56. роденден и по тој повод сподели своја фотографија од летните денови на социјалните мрежи. Во описот на фотографијата, нашата Опи напиша дека е преблагодарна за сѐ во нејзиниот живот и дека не би сменила ништо. „Дојде и овој ден! Дали сум на море? Не! Дали би …

ФОТО | Калиопи наполни 56 години: Благодарна сум на сѐ и не би сменила ништо Read More »