• измамник

Измамник од Скопје е откриен во струмичка кафеана

Полициски службеници во Струмица синоќа лишиле од слобода скопјанец баран по распишана централна потерница, информира денеска МВР. – Во 20.35 часот од страна на полициски службеници од Секторот за меѓународна полициска соработка – Отсек потраги, од угостителски објект на бул.„Климент Охридски” во  Струмица, лишен е од слобода З.Д.(50) од Скопје, баран по распишана централна потерница …

Измамник од Скопје е откриен во струмичка кафеана Read More »