Tag : италијанска кујна

Вести Скопје

Неделава во Скопје ќе се јаде италијанска храна

Слободен печат
Со курс по италијанската кујна, на кој присуствуваше и амбасадорот на Италија во земјава Карло Ромео, денеска во Скопје беше означен почетокот на Неделата на...