Tag : исповед

Еспресо Шоу биз

Пеколот започна по свршувачката! Толерирав поради бременоста, се будев целата во пот! (ФОТО)

Слободен печат
– Секоја жена пред да стапи во брак, покрај љубовта, треба и да го запознае својот партнер. Јас бев занесена и заљубена. Одма по свршувачката...
Жена Магазин

Исповед на поранешна наркоманка: Сестра ми ми кажа дека избрала ПЕСНИ ЗА МОЈОТ ПОГРЕБ, јас само мечтаев да ЗЕМАМ ИГЛА (ФОТО)

Слободен печат
Меди Милер била само обична тинејџерка од Дулут во Минесота, пораснала во американско семејство од средна класа, се додека во тинејџерскиот период не се сретнала...
Жена Магазин

Последен разговор со МНОГУ ОСАМЕНАТА девојка Мерилин Монро

Слободен печат
Ова е интимна исповед за нејзиното детство, за товарот на славата, за зависта на луѓето, интересите на филмските студија. Серијата исповеди беа објавени во списанието...
Вести Регион

ХОРОР ИСПОВЕД НА 13-ГОДИШНО ДЕВОЈЧЕ жртва на сексуално насилство: Ме турна во кревет, плачев, му велев немој да ме допираш

Слободен печат
Косово нема досиеја за педофили, независно што има десетици такви случаи. Во последните години во Косово биле уапсени десетина лица осомничени за педофилија. Но, за...
Магазин Семејство

МИСЛАМ ДЕКА СИН МИ Е ПСИХОПАТ: Храбар потег на мајка го воодушеви регионот

Слободен печат
Нејзината исповед предизвикала многу коментари, во кои едни ѝ даваат поддршка за храброста отворено да си признае себе што се случува со нејзиното дете, а...
Вести Регион

ИСПОВЕД: Со години ме силуваа и малтретираа зошто сакам девојки (ВИДЕО)

Слободен печат
Кога имав 13 години, првпат бев силувана затоа што бев заљубена во девојка која имаше исто име како едно овошје. Потоа, секојдневно добивав ќотек. Шамарите...
Жена Магазин Семејство

НЕ МОЖЕВ ДА ЈА ПОДНЕСАМ, ЈА МРАЗЕВ ОД КОГА ЈА РОДИВ: Исповед на мајка која ќе ве расплаче

Слободен печат
Бременоста и породувањето треба да бидат најсреќните моменти во животот на една жена, но за жал кај многу тоа не е така. Така е и...
Вести Регион

ИСПОВЕД НА СОПРУГАТА: Го видов Рамуш Харадинај како плаче (ФОТО)

Слободен печат
Анита Харадинај, сопругата на косовскиот премиер во оставка Рамуш Харадинај во емисија за косовската телевизија Т7, изјави дека само еднаш го видела нејзиниот сопруг како...
Еспресо Шоу биз

АКТЕРКАТА КОНЕЧНО ПРОЗБОРЕ: На 21 година двапати абортирав

Слободен печат
Таа двапати во иста година морала да прекине бременост, иако била во сериозна врска....