• ирвинг лозано

ВИДЕО: Елмас победник во „квизот“ на Наполи – колку добро ги познаваш соиграчите?

Најдобрата македонска репрезентација го заврши настапот на Европското првенство, а играчите овој период го користат за одмор пред да се им вратат на клупските обврски и подготовките за следната натпреварувачка сезона. Елиф Елмас, една од нашите најголеми фудбалски надежи исто така беше дел од континенталниот собир, а после крајот на репрезентативната кариера на Горан Пандев, …

ВИДЕО: Елмас победник во „квизот“ на Наполи – колку добро ги познаваш соиграчите? Read More »