Tag : Игор Џамбазов

Магазин Магазин слајдер Сцена

Игор Џамбазов ja објави последната заедничка фотографија: Тато, мама, баба и дедо 5-ре… (ФОТО)

Слободен Печат
Актерот и шоумен Игор Џамбазов на својот Инстаграм профил постојано објавува фотографии од неговиот приватен живот. Се сеќава на минатото, поздравува пријатели, поддржува и бодри...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Дали би го препознале? Погледнете како изгледал Игор Џамбазов на неговата матурска вечер (ФОТО)

Слободен Печат
Матурската забава е нешто кое се помни цел живот. Важен момент беше и да се пристигне со партнер/ка на забавата и секако, да се лудува...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Игор Џамбазов откри како се освојува срце што има освоено врв како Монт Еверест

Слободен печат
Сите љубови личат една на друга, а сепак секоја е приказна за себе. Игор Џамбазов и Илина Арсова се пар за кој се чини како...
Магазин Магазин слајдер Слајдер Сцена

На семеен ручек во Јанче: Игор се запозна со родителите на Илина (ФОТО)

Слободен печат
За љубовта на Игор Џамбазов и Илина Арсова последниве месеци често се пишуваше на задоволство на нивните фанови, кои се воодушевуваат од сите објави кои...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Игор Џамбазов се разнежни: Таа е сè што имам, среќен роденден, среќо моја! (ФОТО)

Васко Спасоски
Денеска познатата македонска алпинистка, Илина Арсова полни 38 години. По тој повод, актерот Игор Џамбазов, со кого Илина е неодамна во врска, во негов стил...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Им летаат пеперутките во стомак: Игор Џамбазов и Илина Арсова како во тинејџерска љубов! (ФОТО)

Васко Спасоски
Ако треба да го избереме најзаљубениот пар на нашата јавна сцена, тоа дефинитивно би биле Игор Џамбазов и Илина Арсова. Дека уживаат во нивната љубов,...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Игор Џамбазов ја испрати Илина по суфлаки во Грција – и тоа со пливање преку Дојранско Езеро! (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Дека љубовта им цвета на Игор Џамбазов и Илина Арсова, тоа е повеќе од очигледно. Ако ги посетите нивните профили на Инстаграм во последните објави...
Магазин Магазин слајдер Сцена

На Џамбазов му се погоди: Додека тој пее, неговата девојка Илина бруси со брусалица облечена во секси чорапи (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Дека навистина цвета љубовта помеѓу познатиот актер Игор Џамбазов и алпинистката Илина Арсова, сведочат нивните заеднички фотографии и видеа кои периодов ги објавуваат на социјалните...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Да се знае кој е главен: Илина Арсова го натера Игор Џамбазов да планинари (ФОТО)

Васко Спасоски
Како што веќе знаете, популарниот актер, шоумен и водител Игор Џамбазов е во љубовна врска со познатата алпинистка Илина Арсова. Парот повеќе не ја крие...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Им светат очите од љубов: Игор Џамбазов и Илина веќе не се кријат! (ФОТО)

Васко Спасоски
Очигледно тоа што медиумите го пишуваа пред неколку дена, за наводната љубовна врска меѓу познатиот актер, музичар и шоумен Игор Џамбазов и алпинистката Илина Арсова...