Tag : хит видео

Вести Регион Слајдер

Прваче од БиХ до новинарка: Стави ја маската на нос, не сакам да се заразам! (ВИДЕО)

Слободен печат
Новата учебна година започна во сараевскиот кантон во БиХ, а новинарката на телевизијата „Н1“ разговарала со едно прваче токму на оваа тема, од кое сепак...
Забава Магазин Магазин слајдер

Хит видео: Вака келнерите ја замислуваат својата работа кога кафулињата повторно ќе се отворат

Слободен печат
Во Чешка е планирано отворање на терасите на кафулињата и рестораните за 25-ти мај, па некои од локалните угостители веќе започнаа да размислуваат за тоа...
MacedonianAlbanian