Tag : ентериер

Магазин Магазин слајдер Сцена

Ѕирнете во прекрасната вила на Џон Бон Џови која чини неверојатни 43 милиони долари (ФОТО)

Слободен печат
Домот на фронтменот на групата „Бон Јови“ има поглед кон океанот и изгледа нереално добро… Познатиот рокер Џон Бон Џови во текот на неговата успешна...
Забава Магазин Магазин слајдер Семејство

Се што е потребно за живот го сместиле во 25 квадрати: Од камп приколка направиле вистински рај за уживање и релаксација! (ВИДЕО)

Слободен печат
Во оваа куќа, буквално секој агол е максимално искористен… Оваа неверојатна куќа на тркала, во која е сместено се што е потребно, е направена во...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Бајковито: Кога ќе видите каде живее Лидија Вукичевиќ, ќе се заљубите во нејзиниот дом веднаш (ФОТО)

Слободен печат
Ако некој има дом кој изгледа како некоја убава бајка во Србија, тоа секако е домот на актерката Лидија Вукичевиќ. Познатата српска актерка на својот...
Магазин Семејство

Домашен декор: Класичната сина боја ќе ја одбележи 2020  

Слободен печат
Според престижниот Институт „Пантоне“, нијанса на годината 2020 ќе биде класично сината. Станува збор за безвременска сина нијанса, која е елегантна во својата едноставност. Потсетува...